PSYCHOTERAPIE

Při individuální psychoterapii využívám různé druhy terapeutických technik. Dohodneme se na nejvhodnějším způsobu terapie tak, aby byla pro Vás příjemná. Terapie Vám pomůže k nalezení vlastních skrytých zdrojů a možností. Jedná se o vzájemnou spolupráci klienta s terapeutem, kdy si uvědomíte nové možnosti a řešení, které jsou pro Vás ideální. Naleznete nový náhled na situaci. Společně se domluvíme na pravidelných sezeních tak, aby Vám to vyhovovalo.

Doporučuji 1 x za 2 až 3 týdny.

Cena:  700,- Kč/hod

Po domluvě je možné sezení prodloužit. Cena za každých dalších 30 min je 350,- Kč.

REGRESNÍ HLUBINNÁ TERAPIE

Regresní terapie je přímá technika, která nachází příčinu Vašeho problému, uloženou ve Vašem podvědomí. Tato příčina se vynáší na povrch k uvědomění, k dalšímu zpracování a následnému uvolnění a odstranění jednou provždy.

Terapie řeší: psychické krize, ztrátu blízkého člověka, problémy ve vztazích, nízké sebevědomí, různé fóbie a strachy, pocity viny, deprese, únavový syndrom, migrény, anorexie, bulimie, přejídání, závislosti, žárlivost, úzkosti, pomočování u dětí. Pokud jste zažili nebo zažíváte zneužívání, týrání, ztrátu svobody a pocity omezení, znásilnění, potrat, duševní neklid. Pokud jste po operaci nebo po úraze.

Cena: 700,- Kč/hod, za každých dalších 30 min 350,- Kč.

Délka terapie je 1,5-2 h, celková cena je 1000,- až 1400,- Kč.

LÉČENÍ TĚLA I DUŠE

Energetické očištění a harmonizace těla i duše, doplnění energie a posílení imunitního systému. Úleva a zklidnění.

Doporučuji 1 x za měsíc. Pro klienty pracující ve stresu 1 x za 3 týdny.

 Cena: 400,-/ 30 min.


PRÁCE S KYVADLEM

 Vytestuji Vám, co je pro Vás ideální, v čem se Vám bude dařit, kde se Vám bude dobře žít a kdy se rozhodnout pro změny. Např.:

- práce 

- podnikání

- datum rozjezdu firmy

- vhodný datum svatby

- ideální termín na početí dítěte

- koupě nemovitosti

- koupě parcely pro stavbu domu

a další otázky...

Cena: 350,- Kč/ 30 min

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY: po terapii nepožívejte 24 hodin alkoholické nápoje a jiné drogy! Pijte větší množství čisté vody a více odpočívejte. Po terapii si už nic neplánujte! Dopřejte svému tělu i duši čas na regeneraci a uvědomění. V případě zhoršení stavu po terapii mne kontaktujte, domluvíme se na dalším postupu. Váš ošetřující lékař by měl být informován, že na sobě pracujete tímto způsobem terapie. 

Kontakt: Vlasta Kulová, Klatovská 7, ( pasáž BOST- 1.patro, č.dv. 34 ), Plzeň, tel. 730 605 277