PSYCHOTERAPIE

Jedná se o individuální přístup, kdy se společně dohodneme na nejvhodnějším způsobu terapie tak, aby byla pro Vás příjemná a účinná. Terapie Vám pomůže k nalezení vlastních skrytých zdrojů a možností. Jedná se o vzájemnou spolupráci klienta s terapeutem, kdy si uvědomíte nové možnosti a řešení, které jsou pro Vás ideální. Naleznete nový náhled na situaci. Společně se domluvíme na pravidelných sezeních tak, aby Vám to vyhovovalo.

PŘEPIS MYSLI

Bez ohledu na to, co se odehrálo ve Vaší minulosti, tak svou přítomnost i budoucnost si můžete tvořit sami. Máte tu moc vymanit se z negativních myšlenek a vzorců chování a změnit tak svůj život.

Ukážu Vám cestu, jak uzdravit všechny nepříjemné zkušenosti a traumata z minulosti. Jak uzdravit své srdce od obav a strachu.

Ukážu Vám, jak nahradit destruktivní myšlenky a chování.

Aby jste se mohli radovat z obnoveného pocitu bezpečí a klidné mysli.

Aby jste se uvolnili a radovali...

REGRESNÍ HLUBINNÁ TERAPIE

Regresní terapie je přímá technika, která nachází příčinu Vašeho problému, uloženou ve Vašem podvědomí. Tato příčina se vynáší na povrch k uvědomění, k dalšímu zpracování a následnému uvolnění a odstranění jednou provždy.

Terapie řeší: psychické krize, ztrátu blízkého člověka, problémy ve vztazích, nízké sebevědomí, různé fóbie a strachy, pocity viny, deprese, únavový syndrom, migrény, anorexie, bulimie, přejídání, závislosti, žárlivost, úzkosti, pomočování u dětí. Pokud jste zažili nebo zažíváte zneužívání, týrání, ztrátu svobody a pocity omezení, znásilnění, potrat, duševní neklid. Pokud jste po operaci nebo po úraze.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY: po terapii nepožívejte 24 hodin alkoholické nápoje a jiné drogy! Pijte větší množství čisté vody a více odpočívejte. Po terapii si už nic neplánujte! Dopřejte svému tělu i duši čas na regeneraci a uvědomění. V případě zhoršení stavu po terapii mne kontaktujte, domluvíme se na dalším postupu. Váš ošetřující lékař by měl být informován, že na sobě pracujete tímto způsobem terapie. 

Kontakt: Vlasta Kulová, Klatovská 7, ( pasáž BOST- 1.patro, č.dv. 34 ), Plzeň, tel. 730 605 277