REGRESNÍ HLUBINNÁ TERAPIE

Regresní terapie je přímá technika, která nachází příčinu Vašeho problému, uloženou ve Vašem podvědomí. Tato příčina se vynáší na povrch k pochopení, uvědomění a k dalšímu zpracování. Dochází k následnému uvolnění a odstranění  potíží jednou provždy.

Terapie řeší: psychické krize, ztrátu blízkého člověka, problémy ve vztazích, nízké sebevědomí, různé fóbie a strachy, pocity viny, deprese, únavový syndrom, migrény, anorexie, bulimie, přejídání, závislosti, žárlivost, úzkosti, pomočování u dětí. Pokud jste zažili nebo zažíváte zneužívání, týrání, ztrátu svobody a pocity omezení, znásilnění, potrat, duševní neklid. Pokud jste po operaci nebo po úraze.

Délka terapie je cca 2-2,5 hodiny.

Cena za 1 hodinu je 700,- Kč. Za každých dalších 30 minut se připočítává 300,- Kč.

Pokud máte zájem naučit se s touto technikou pracovat, můžete se přihlásit do Kurzu. Více na: https://kulovavlasta.webnode.cz

PSYCHOTERAPIE

Jedná se o individuální přístup, kdy se společně dohodneme na nejvhodnějším způsobu terapie tak, aby byla pro Vás příjemná a účinná. Terapie Vám poskytne úlevu od trápení a bolesti. Jde o vzájemnou spolupráci klienta s terapeutem, kdy si uvědomíte nové možnosti a řešení, které jsou pro Vás ideální. Naleznete nový náhled na situaci. Dostaví se úleva.

Společně se domluvíme na pravidelných sezeních tak, aby Vám to vyhovovalo. Někdy stačí 2 - 3 sezení a někdy je zapotřebí docházet i několik měsíců. Cena za 1 hodinu je 700,- Kč. Za každých dalších 30 minut se připočítává 300,- Kč.

PŘEPIS MYSLI

Bez ohledu na to, co se odehrálo ve Vaší minulosti, tak svou přítomnost i budoucnost si můžete tvořit sami. Máte tu moc vymanit se z negativních myšlenek, nevyhovujících vzorců chování a změnit tak svůj život.

Tato technika Vám pomůže uzdravit všechny nepříjemné zkušenosti a traumata z minulosti. Uzdravíte své srdce od obav a strachu.

Ukážu Vám techniku, jak změnit destruktivní myšlenky a chování. Uvědomíte si a procítíte, co je a není pro vás vhodné. Aby jste se mohli radovat z obnoveného pocitu bezpečí a klidné mysli.

Aby jste se uvolnili a radovali...

Cena za 1 hodinu je 700,- Kč. Za každých dalších 30 minut se připočítává 300,- Kč.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY: po terapii nepožívejte 24 hodin alkoholické nápoje a jiné drogy! Pijte větší množství čisté vody a více odpočívejte. Po terapii si už nic neplánujte! Dopřejte svému tělu i duši čas na regeneraci a pochopení souvislostí. V případě zhoršení stavu po terapii mne kontaktujte, domluvíme se na dalším postupu. Váš ošetřující lékař by měl být informován o tom, že podstupujete terapii.

Kontakt: Vlasta Kulová, Klatovská 7, ( v pasáži BOST- 1.patro, č. zvonku 04 ), Plzeň, tel. 730 605 277