Jmenuji se Vlasta Kulová a narodila jsem se v roce 1965.

Jsem matkou 2 dospělých synů ( r.1986 a r.1988). Na své syny jsem velmi pyšná. Jsou samostatní a mají svůj život. Vše, čeho dosáhli, je jen jejich zásluha. 

Má práce je pro mne posláním a jsem za ni velmi vděčná. Mám dar cítit, vidět a slyšet to, co běžný člověk nevnímá. Tento dar musím neustále rozvíjet a pečovat o něj. Jedná se o celoživotní vzdělávání. Není to jednoduché a skrývá se za tím spousta úsilí a sebekázně.

Největším učitelem je pro mne život sám... Od dětství procházím nejrůznějšími životními zkušenostmi.

A díky tomu, čím jsem si prošla a neustále procházím, dovedu pochopit Vaše trápení a ukázat Vám cestu.

Psychické potíže a tělesné nemoci nás upozorňují, že jsme sešli z naší životní cesty. Ovlivňují nás vzorce chování a traumata, které si neseme z minulosti. Tělesné nemoci jsou projevem bolavé duše a tu je třeba léčit. Pak se uzdraví i tělo.

Od roku 1992 se věnuji samostudiu, absolvuji kurzy, školení a pokračuji nadále v celoživotním vzdělávání o lidské duši, o energiích, psychosomatice, negativní mysli, myšlenkových vzorcích, rodových liniích, věcech mezi nebem a zemí, aj.

Kurz Hlubinné abreaktivní regresní psychoterapie I. a II. jsem absolvovala u pana Ing. Andreje Dragomireckého v Praze v roce 2006 a 2007.